اخبار > بهره برداری از چند طرح آموزشی و رفاهی دانشگاه مازندران  چاپ        ارسال به دوست

در روز چهارشنبه 6 آذرماه 1398 انجام شد:

بهره برداری از چند طرح آموزشی و رفاهی دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

 

در روز چهارشنبه 6 آذرماه 1398 انجام شد:

بهره برداری از چند طرح آموزشی و رفاهی دانشگاه مازندران

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه، بهره برداری از چند طرح آموزشی و رفاهی دانشگاه توسط دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه و دکتر اکبر حاجی‌زاده مقدم معاون اداری و مالی دانشگاه در  روز چهارشنبه 6 آذرماه 1398 انجام شد.

        در این بازدید که مهندس مجید حق‌پناه مدیر فنی و طرح‌های عمرانی، مسولان دانشگاه را همراهی می‌کرد نسبت به بهره‌برداری از کلاس‌های تجهیز شده و شیبدار دانشکده علوم ریاضی و گروه فیزیک دانشکده علوم‌یایه و هم‌چنین سیستم صوتی و پرده اتوماتیک سن سالن چندمنظوره خوابگاه خواهران بازدید و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

       مدیر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه در خصوص اجرای این طرح‌ها در چندماه گذشته بیان داشت: مطابق دستور جناب دکتر نوذری باتوجه به افزایش تعداد دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و الزام دفاع از پایان‌نامه‌ها ایجاد کلاس مدرن و مجهز به تجهیزات پیشرفته‌تر را برای همه دانشکده‌ها لازم و ضروری دانسته و علی‌رغم کمبود منابع مالی، این مهم در دستور کار قرار گرفته و دو کلاس در همین راستا طراحی، اجرا و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

       مهندس حق‌پناه ادامه داد: باتوجه به اینکه تجهیزات مورد نیاز برای بهره‌برداری از امکانات دیگر سالن چندمنظوره خوابگاه خواهران که هنگام افتتاح انجام نشده بود مطابق دستور ریاست محترم دانشگاه نسبت به اجرای سیستم صوتی و پرده اتوماتیک سن نیز اقدام و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است، لازم به یادآوری است باتوجه به طراحی انجام شده این سالن قابلیت برگزاری همایش، اجرای تئاتر و موسیقی و در صورت لزوم به‌عنوان کتاب‌خانه می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد .

       در ادامه این بازدید از ساختمان نگهبانی و سیستم کنترل هوشمند نصب شده و هم‌چنین پروژه دانشکده علوم اقتصادی و اداری نیز مورد بازدید قرار گرفت.

       لازم به‌یادآوری است: پروژه نگهبانی و سیستم کنترل هوشمند خوابگاه پسران امام حسین(ع) در آینده نزدیک افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت .

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی


٠٧:٢١ - شنبه ٩ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٣٣٢    /    تعداد نمایش : ٨٤٠٥