اخبار > پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بابلسر  چاپ        ارسال به دوست

به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار شد:

پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بابلسر

 

 

 

 

 

به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار شد:
                                                        پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بابلسر

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بابلسر با حضور اعضا و به میزبانی دانشگاه مازندران در روز یک‌شنبه 10 آذرماه 1398 در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
       بر اساس این گزارش، دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه مازندران در این نشست با اشاره به پتانسیل عظیم علمی و انسانی دانشگاه مازندران و هم‌چنین نقش موثر و مثبتی که در فرآیندهای دانش‌گری، فناوری و توسعه مرزهای دانش در استان مازندران دارد، جامعه محوری و تعاملات اجتماعی را یکی از ماموریت‌های مهم دانشگاه در سال‌های اخیر خواند و خواستار همکاری و مساعدت همه نهادها و سازمان‌های مسئول در اجرای هر چه دقیق‌تر امور فرهنگی و اجتماعی به منظور دست‌یابی به اهداف اصلی کشور و نظام، در همه سطوح به ویژه آرامش اجتماعی و تعالی و رشد نهادهای اجتماعی شد.
        نماینده وزیر علوم در استان با بیان این که دانشگاه مازندران از مفاخر علمی و نخبگان و فرهیختگان بزرگی در حوزه‌های مختلف علوم از جمله 6 دانشمند یک‌درصد برتر جهان، یکی از 12 دانشمند یک‌صدم درصد پیشگامان علم جهان، یک نفر سرآمد علمی کشور و ... برخوردار است، بر لزوم بهره‌گیری همه ارکان جامعه به ویژه مسئولان در سیاست‌گذاری‌های کلان از ظرفیت عظیم دانشگاه در راستای بهبود محیط زندگی و پرورش بهتر جوانان تاکید کرد.

تصاویر بیشتر
روابط عمومی دانشگاه مازندران
امور رسانه های گروهی


١٥:١٦ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٣٤٩    /    تعداد نمایش : ٨٩٢٩