اخبار > نشست شورای مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران  چاپ        ارسال به دوست

با حضور اعضا در دفتر معاونت پژوهش و فناوری برگزار شد:

نشست شورای مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

 

با حضور اعضا در دفتر معاونت پژوهش و فناوری برگزار شد:

نشست شورای مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، نشست شورای مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه، صبح روز شنبه 21 دی‌ماه 1398 با حضور اعضا در دفتر معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه برگزار شد.

        بر اساس این گزارش، در این نشست که با حضور دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه، دکتر علی معتمدزادگان رییس پارک علم و فناوری استان، دکتر علیرضا خصالی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر اکبر حاجی‌زاده مقدم معاون اداری و مالی دانشگاه، دکتر فرشاد صحبت‌زاده مدیر مرکز رشد و دکتر حسنعلی آقاجانی متخصص حوزه کارآفرینی، تشکیل گردید، اهم تصمیمات به شرح ذیل اتخاذ گردید:

1-   مقرر گردید سالانه تا سقف 000 / 000/ 000 / 5 (پنج میلیارد ریال) جهت حمایت از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد  برای نیل به اهداف اشتغال‌زایی و تولید محصول و خدمات، بازاریابی، مشاوره‌های تخصصی، استقرار تیم‌ها و شرکت‌ها، برگزاری و شرکت در دوره‌های تخصصی اختصاص یابد. در این خصوص مقرر گردید تا مرکز رشد آیین‌نامه حمایت مالی از واحدهای فناور را مورد بازنگری قرار دهد و مراحل قانونی تصویب این آیین‌نامه را پیگیری نماید.  

2-   مقرر گردید از محل اعتبارات تخصیصی به مرکز رشد، به شرکت‌ها و واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد، تسهیلات مالی متناسب با عملکرد و فعالیت‌ها اعطا گردد. در این خصوص مقرر گردید تا آیین‌نامه اعطای تسهیلات و مشوق‌های لازم به واحدهای فناور توسط مرکز رشد بازنگری و مراحل قانونی تصویب آن پیگیری گردد.   

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 


٠٨:٢٧ - يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٨٠٤    /    تعداد نمایش : ٦٢٩٩