اخبار > نشست اعضای هیات علمی دانشگاه مازندران با شرکت شهدآوران بابل  چاپ        ارسال به دوست

به همت مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه برگزار شد:

نشست اعضای هیات علمی دانشگاه مازندران با شرکت شهدآوران بابل

 

 

 

 

 

به همت مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه برگزار شد:
                                                       نشست اعضای هیات علمی دانشگاه مازندران با شرکت شهدآوران بابل

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، نشست اعضای هیات علمی دانشگاه مازندران با مدیرعامل و مسولان واحد تحقیق و توسعه شرکت فنی و مهندسی شهدآوران بابل در روز سه‌شنبه 24 دیماه 1398 در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه انجام شد.
       بر اساس این گزارش، در این نشست که به همت مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه برگزار گردید، دکتر علی‌رضا خصالی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه با تاکید بر این که برگزاری این نشست‌ها گامی موثر در راستای تبدیل دانشگاه‌ها به دانشگاه‌های نسل سوم است، اظهار امیدواری کرد که تداوم برگزاری این جلسات باعث بهره‌مندی دانشگاه و صنعت از پتانسیل‌های موجود گردد.
       دکتر جمال قاسمی مدیر مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه نیز در این نشست، ضمن تشریح پتانسیل‌های دانشگاه در حوزه‌های مختلف، به ارایه توضیحاتی در خصوص چگونگی ارتباط پایدار با صنعت پرداخت و با تاکید بر لزوم برداشتن گام‌های عملیاتی برای حفظ ارتباط دانشگاه با صنعت، استفاده از ظرفیت‌هایی هم‌چون پتانسیل تحقیقاتی اعضای هیات علمی، آیین‌نامه فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی در جامعه و صنعت، تعریف پایان‌نامه‌های کاربردی تحصیلات تکمیلی و کارآموزی دانشجویان کارشناسی و تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه مازندران را یک فرصت برای صنایع استان دانست.
       در ادامه‌ این نشست، مدیرعامل و مسولان تحقیق و توسعه شرکت شهد‌آوران بابل به تشریح وضعیت شرکت و مسایل و مشکلات مبتلابه شرکت پرداختند. هم‌چنین هر یک از اعضای هیات علمی حاضر در جلسه، به بیان نقطه نظرات علمی در خصوص زمینه‌های همکاری با شرکت پرداخته و پیشنها‌هایی را ارایه نمودند. در پایان این نشست‌، مقرر شد تا بازدید‌هایی به تفکیک تخصص اعضای هیات علمی از شرکت شهدآوران بابل صورت گرفته و کمیته‌ای مشترک، متشکل از اعضای دانشگاه و شرکت، زمینه همکاری‌های موثر و پایدار بین دانشگاه و شرکت را فراهم آورد.

تصاویر بیشتر
روابط عمومی دانشگاه مازندران
امور رسانه‌های گروهی


١٠:٥٤ - چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٨٤٦    /    تعداد نمایش : ١٨٩٤