اخبار > نشست روسای دانشگاه‌های ایرانی عضو اتحادیه دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دولتی حاشیه دریای خزر  چاپ        ارسال به دوست

به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد:

نشست روسای دانشگاه‌های ایرانی عضو اتحادیه دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دولتی حاشیه دریای خزر

 

 

 

 

 

 

به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد:

نشست روسای دانشگاه‌های ایرانی عضو اتحادیه دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دولتی حاشیه دریای خزر

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، نشست روسای دانشگاه‌های ایرانی عضو اتحادیه دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دولتی حاشیه دریای خزر  با حضور دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه مازندران و ۱6 تن دیگر از روسای دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخلی عضو اتحادیه در روز چهارشنبه 25 دی‌ماه 1398 به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد.

       بر اساس این گزارش، در این نشست که با هدف ایجاد زمینه‌های لازم جهت گسترش همکاری‌های آموزشی بین اعضای اتحادیه، تبیین چارچوبی نظام‌مند جهت ایجاد، گسترش، هم‌فکری و همکاری آموزشی- پژوهشی دانشگاه‌های عضو و هم‌چنین گسترش توان ملی در حل مشکلات و ... برگزار شد، دکتر کوروش نوذری، رییس دانشگاه و دکتر محمود عزیزی، مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه، به نمایندگی از دانشگاه مازندران حضور داشتند.

        افزایش تحرک و نشاط آموزشی در اعضای هیات علمی، کارشناسان و دانشجویان اعضای اتحادیه، تبادل اطلاعات در زمینه‌های مختلف علمی و ارتقای جایگاه بین‌المللی و معرفی بیشتر آن به دنیا با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های آموزشی اعضای اتحادیه و برنامه‌ریزی جهت استفاده از ظرفیت‌های اعضا در تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد از اهداف این نشست بود.

       گفتنی است: اعضای ایرانی اتحادیه در این نشست در مورد مصوبات اجلاس بیست و سوم به بحث و تبادل نظر پرداختند. هم‌چنین تقاضاهای جدید عضویت، ساماندهی عضویت اعضای ایرانی در اتحادیه و همکاری بین‌المللی، مورد بررسی قرار گرفت.

 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 


٠٩:٥٩ - جمعه ٢٧ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٨٥٥    /    تعداد نمایش : ١٨٨٩