چاپ        ارسال به دوست

انالله و اناالیه راجعون

استاد اخلاق و قانونمدار دانشگاه مازندران به ملکوت اعلی پیوست

 

 

 

 

استاد اخلاق و قانونمدار دانشگاه مازندران به ملکوت اعلی پیوست

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی رییس سابق دانشگاه مازندران که مدتها با بیماری کلیوی مبارزه می کرد، در شامگاه دوشنبه(20 / شهریور ماه ) در بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان ساری دار فانی را وداع گفت و به ملکوت اعلی پیوست.

       به همین مناسبت دکتر سیدخلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران در پیامی درگذشت مرحوم دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی را به خانواده ی معظم ایشان و جامعه ی دانشگاهیان کشور تسلیت گفت.

       متن این پیام بدین شرح می باشد:

انالله و اناالیه راجعون

       ضایعه فقدان غم انگیز استاد گرانقدر و فرهیخته مرحوم مغفور دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی رییس سابق دانشگاه مازندران را به عموم دانشگاهیان عزیز و بویژه خانواده معظم آن مرحوم تسلیت می گویم. بی تردید درگذشت این استاد فرهیخته، جامعه علمی و دانشگاهی را عزادار کرده و در سوگ نشانده است. اینجانب درگذشت این استاد با اخلاق و گرانقدر را به خانواده داغدار ایشان، جامعه دانشگاهی سراسر کشور، استادان، فارغ‌التحصیلان، کارمندان، دانشجویان و همه جویندگان علم و دانش تسلیت عرض می نمایم و از درگاه حضرت باری تعالی برای آن فقید سعید رحمت واسعه ی الهی و برای بازماندگان آن مرحوم، شکیبایی و صبوری مسالت می نمایم.

سیدخلاق میرنیا

رییس دانشگاه مازندران

 

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی


٢٢:٠٨ - دوشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٨٢٧    /    تعداد نمایش : ٥٤٦٩